Kontakt oss 2017-08-30T17:29:08+00:00

Kontakt oss

Lillehammer filmklubb. 

E-post: post@l-fk.no

Karoline Hovsengen, leder. 

E-post: karoline@l-fk.no
Tlf.: +47

Oda Elisabeth Ormestøyl, nestleder. 

E-post: oda@l-fk.no
Tlf.: +47

Nicolai Wølner Voss, økonomiansvarlig. 

E-post: nicolai@l-fk.no

Vilde Kristoffersen Bakkevig, prosjektutvikler. 

E-post: vilde@l-fk.no

Stefan V. Marstrander, visningsansvarlig. 

E-post: stefan@l-fk.no

Andrea Oppegaard Jakobsen, promoteringsansvarlig. 

E-post: andrea@l-fk.no

Daniel Røste, quizmaster. 

E-post: daniel@l-fk.no

Sigurd Stigson Kvåle, styremedlem. 

E-post: sigurd@l-fk.no