Kontakt oss

Lillehammer filmklubb. 

E-post: post@l-fk.no

Kristine Tingvik Aas, leder. 

E-post: kristine@l-fk.no
Tlf.: +47 99359942

Marte G. Jensen, nestleder. 

E-post: marte@l-fk.no
Tlf.: +47 99238266

Oda Sperle, økonomiansvarlig. 

E-post: oda@l-fk.no

Håvard F. Børresen, prosjektutvikler. 

E-post: haavard@l-fk.no

Tobias Collier Ytterbø, visningsansvarlig. 

E-post: tobias@l-fk.no

Karoline Hovsengen, promoteringsansvarlig. 

E-post: karoline@l-fk.no

Christian Reitan, quizmaster. 

E-post: christian@l-fk.no

Henki Eriksen, styremedlem. 

E-post: henki@l-fk.no