Kontakt oss2018-10-09T20:04:16+00:00

Kontakt oss

Lillehammer filmklubb. 

E-post: post@l-fk.no

Facebook: Lillehammer filmklubb

Karoline Hovsengen, leder. 

E-post: karoline@l-fk.no
Tlf.: +47

Mia Brathagen Lie, nestleder. 

E-post: mia@l-fk.no

Tlf.: +47

Simon Holm, økonomiansvarlig. 

E-post: simon@l-fk.no

Birgit Marie Christensen, prosjektutvikler. 

E-post:

Line Karlsen Uhlen, visningsansvarlig. 

E-post: line@l-fk.no

Andrea Oppegaard Jakobsen, promoteringsansvarlig. 

E-post: andrea@l-fk.no

Lise Byenstuen, quizmaster. 

E-post:

Susanne Fjeldbu, styremedlem. 

E-post: susanne@l-fk.no